Voor meer informatie over OBS Meander en het aanmelden van leerlingen kunt u contact opnemen met:


Mevr. Wieke Zondervan 050-3210440

OBS Meander
Slenk 2
9746 RS Groningen 

Contact Het team is te bereiken op telefoonnummer 050-3210440
E-mailadressen:

Wieke Zondervan, directeur
w.zondervan@o2g2.nl

Barbara van de Sluis, Intern begeleider unit 1, leerkracht groep 1/2
b.vander.sluis@o2g2.nl

Hanneke Venema, Intern begeleider unit 2/3
h.venema@o2g2.nl

Suzanne Vermaas, leerkracht groep 1/2, Unitcoördinator unit 1
s.vermaas@o2g2.nl

Charysse Moens, leerkracht groep 1/2
c.moens@o2g2.nl

Maaike Bouman, leerkracht groep 1/2
m.bouman@o2g2.nl

Klaziena Visser, leerkracht groep 1/2
k.visser@o2g2.nl

Kirsten Slotboom, leerkracht groep 1/2
k.slotboom@o2g2.nl

Carmen Bolder, leerkracht groep 1/2
c.bolder@o2g2.nl

Ilse Scheepstra, leerkracht groep 3
i.scheepstra@o2g2.nl

Manisha Hoeksma, leerkracht groep 3
m.hoeksma@o2g2.nl

Nicole Tammenga, leerkracht groep 3
n.tammenga@o2g2.nl

Maaike Reisiger, leerkracht groep 5
m.reisiger@o2g2.nl

Maaike Brunekreeft, leerkracht groep 4
m.brunekreeft@o2g2.nl

Eline Nieuwenhuijsen, leerkracht groep 4
e.nieuwenhuijsen@o2g2.nl

Martin Colly, leerkracht groep 5
m.colly@o2g2.nl

Marloes van Dellen, leerkracht groep 5
m.van.dellen@o2g2.nl

Aafke Voerman, leerkracht groep 5
a.voerman@o2g2.nl

Hildegard Meibos, leerkracht groep 5 en groep 6
h.meibos@o2g2.nl

Iris van Dorland, leerkracht groep 7
i.van.dorland@o2g2.nl

Annemieke Pot, leerkracht groep 7/8
a.pot@o2g2.nl

Marlou Hospes, leerkracht groep 7 en groep 8
m.hospes@o2g2.nl

Nynke Weidema, leerkracht groep 7, Unitcoördinator unit 2/3
n.weidema@o2g2.nl

Thijs Thijssen, leerkracht groep 7
t.thijssen@o2g2.nl

Robert Visser, leerkracht groep 8
r.visser@o2g2.nl

Tonnie Wijkstra,
conciërge t.wijkstra@o2g2.nl